-
lash storage box for premades
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per$12.99 USDSale price $9.99 USDSale -
practice sponge
Regular price From $1.99 USDRegular priceUnit price per$1.99 USDSale price From $1.99 USD -
Salepractice lashes
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$5.99 USDSale price $4.99 USDSale -
practice mannequin face with removable lids
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSale price $24.99 USD -
Sold outmannequin head with removal lids
Regular price $39.99 USDRegular priceUnit price per$69.99 USDSale price $39.99 USDSold out -
mannequin practice head
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price per$19.99 USDSale price $15.99 USDSale -
lash educator whiteboard
Regular price $64.99 USDRegular priceUnit price per$64.99 USDSale price $64.99 USD -
lash educator lash practice sheet
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price per$12.99 USDSale price $12.99 USD -
lash educator bundle
Regular price $74.99 USDRegular priceUnit price per$74.99 USDSale price $74.99 USD -
the necessities lash accessories kit
Regular price $30.99 USDRegular priceUnit price perSale price $30.99 USD -
TRAINING KIT A
Regular price $179.99 USDRegular priceUnit price perSale price $179.99 USD -
TRAINING KIT B
Regular price $169.99 USDRegular priceUnit price perSale price $169.99 USD -
TRAINING KIT C
Regular price $169.99 USDRegular priceUnit price perSale price $169.99 USD












